Вхід

Думаю по-українськи


Усі кажуть, що уроки треба вчити,
але ніхто не пояснює, як це правильно робити.

( Є. Антощук )
На цій сторінці представлені "секретні" прийоми і методи, що активізують образне мислення дітей, розвивають логіку, пам'ять, увагу. З їхньою допомогою можна навчитися опрацьовувати практично з першого разу будь-яку інформацію. Так що граючи навчайтеся. Нехай таланить!
Метод "ПІКТОГРАМА"
Легше запам’ятовувати вірші за допомогою створення  піктограм. 
Піктограма – це знаки і малюнки, які людина робить на папері під час читання будь-якого вірша. Бути спеціально художником для цього не потрібно. Головне, щоб ці схеми були зрозумілі, в першу чергу, тому, хто запам’ятовує. Поки людина малює, вона уже кілька разів повторить вірш, а ніби ж і не заучувала (це особливо заспокоює дітей, які не хочуть багаторазово повторювати рядки вірша). Перед тим, як малювати піктограму до вірша, можна потренуватись робити такі “схеми” до окремих слів, сказавши, що це буде така “мова шифрів”, яку буде знати тільки дитина і зможе писати нею таємничі послання.
Починайте саме з простих віршів, тоді і перейти до більш складних буде простіше.
ПІДКАЗКИ:

  1. - До слів або фраз (немає чіткої прив’язки, що кожне слово має супроводжуватись малюнком) потрібно схематично зробити значок або малюнок. Важлива впізнаваність, а не точність. 
  2. - Можна використовувати різні кольори, щоб запам’ятовування відбувалось максимально яскраво.
  3. - Букви також можна використовувати, але не писати все слово, а написати першу букву з малюнком або слово без голосних, щоб око не концентрувалось на читанні, а все ж таки асоціювало малюнки зі словами.

Пропоную потренуватися і вивчити віршик:

Успіхів вам!

Віршики з підказками для тебе. Лови...



Немає коментарів:

Дописати коментар